Služby

Spolehlivost. Zkušenosti. Kvalita.

Potřebujete napsat seminární práci do školy? Sháníte text pro svou osobní potřebu? Nebo prostě jen máte za úkol napsat… něco? Určitě ano, a jsem si jistý, že jste si vybrali správné místo, kde svou potřebu uspokojit.

Nabízím Vám totiž svou pomoc. Již několik let se zabývám psaním seminárních prací a obecně textů na zakázku, ale až nyní se osamostatňuji a píši pod svým jménem a pod svou „firmou“. Mám tuto činnost jako živnost, takže nenabízím jen nějakou podpultovou práci, ale seriózní a hlavně kvalitní plnění vašich zakázek. Chci, abyste od začátku měli jistotu, že jednáte s osobou, která skutečně existuje, ne pouze s přezdívkou na internetu. Zde jsou mé základní kontaktní údaje:

Ing. Martin Štefko
Urbinská 141, Český Krumlov – Domoradice, 381 01
IČ: 86974564

Vzhledem k tomu, že se psaním seminárních prací zabývám již několik let, mám mnoho zkušeností získaných na velkém množství kvalitních prací, které nikdy nebyly reklamovány ani vráceny k celkovému přepracování. Nechci se chlubit. Chci, abyste našli přesně to, co potřebujete.

Ale jelikož texty na zakázku nejsou jen o psaní, nabízím následující služby, které k psaní na zakázku neodmyslitelně patří:

  • Psaní textů odborných a beletristických
  • Vyhledání informací
  • Zpracování ukázky
  • Konzultace ukázky
  • Zpracování kompletní práce
  • Korektura
  • Vytvoření prezentace v programu PowerPoint
  • Následné úpravy a opravy podle potřeb objednatele

Jestliže máte zájem o vypracování textu na zakázku, dejte mi prosím vědět pomocí formuláře umístěného níže. Já Vám obratem odepíši, zda je možné práci vyhotovit a za kolik, pokud si sami nestanovíte výši ceny.

Obchodní podmínky! Zde si můžete stáhnout obchodní podmínky, kterými se bude řídit naše spolupráce. Jedná se hlavně o informační dokument.

Prosím pokuste se vyplnit všechna pole formuláře, usnadníte tím komunikaci a nebude potřeba marnit Váš drahocenný čas.

Objednávka textu - snadno a rychle

 

Bezpečnostní kontrola