A máme tu jubilejní 40. zápisky, kterými na tenhle blog přispívám. Tenhle příspěvek se bude točit především kolem toho, že se trochu snažím rozšířit povědomí o sobě a o své tvorbě, a tak jsem se rozhodl, že si založím stránky na facebooku, který se budou věnovat mé osobě jako spisovateli a kde budu zveřejňovat novinky o svojí tvorbě, ale také různé odkazy na to, kde sehnat nějaké mé věci, respektive si je koupit. Zatím toho není tolik, ale postupně se to rozšiřuje. Stránky Martin Štefko na facebooku mají adresu www.facebook.com/MartinStefko. Stejné novinky pak vycházejí i na mém Google+ profilu, který je na adrese této, anebo prostě dejte ve svém Google+ vyhledávat jméno Martin Štefko, určitě mě to najde.
Pokud vás tyto novinky o mé tvorbě zajímají, budu velmi rád, pokud si mě přidáte. Pokud chcete novinky dostávat jinak, budu je zveřejňovat nadále zde. Hned první novinkou, kterou už lidé na FB a Google vědí, je skutečnost, že konečně vyšla nová Lemurie (druhé číslo), internetový povídkový e-magazín, kde je publikována má povídka „Jmenuji se Steven“, jíž jsem napsal v době, kdy mě hodně zajímalo sci-fi. A také euthanasie. E-magazín si za příjemnou cenu 30 Kč můžete stáhnout na adreselemurie.eu, a pokud byste chtěli, aby se v nějakém dalším čísle objevila jiná moje povídka, můžete pro mě hlasovat vpříslušné sekci.
Pokud se týká ostatní tvorby, tak k Black Valley můžu říct pouze to, že se zpracovávání opět zaseklo, protože kreslíř nemá a nebude mít následujících 14 dní čas – má nějaký finální projekt na univerzitě, což chápu. Snad to není naposledy, co jsem od něj slyšel. Dostal jsem os něj dvě nové kolorované stránky a bohužel nejsem z nich tak nadšený, jako z předchozích. Kolorování jako kdyby vůbec nesedělo. Příliš křiklavé barvy se dle mého názoru do komiksu, jakým Black Valley je, nehodí. No, chuť jsem si spravil tím, že jsem začal psát nový příběh, román, který mám v hlavě už nějakou dobu. Napadl mě, už když jsem psal román Superhrdina, který teď úspěšně odpočívá a bude vyžadovat výrazné korekturní zásahy. Nový román ještě nemá oficiální název, pouze neoficiální, který je Sex Killer. Můžete si pod tím představit cokoli a já zatím víc neprozradím, protože mám hotové pouze 3 strany, což je skutečně málo.
Pokud se nepletu, to je z tvorby zatím vše. Kromě toho, že jsem se dověděl, že pojedu na několikadenní stáž do Turecka, kterou si musím více méně sám zajistit, navíc do školy, která je mimo dostupnost letišť, do města, jež má méně obyvatel než velká univerzita studentů, nic zajímavého se v mém životě nedělo. Teď tedy k tomu, co se objevilo na Necronomiconu. Jo a mimochodem, dál zveřejňuji články zaměřené na filmy, na své novém blogu s názvem Filmový deník. Pořád je o čem psát, ať je pořád co číst. Teď už ty články na Necru: