S přítelkyní jsme měli tenhle týden pětileté výročí vztahu a já jsem se díky jejímu dárku zase mohl vrátit do světa „Twin Peaks“, který jsem na několik let opustil. A musím říct, že je to svět stále nádherný. Stejně jako svět Spider-Mana, který se mi připomněl v novém snímku Marca Webba. Ale tohle má být o mojí tvorbě, i když nemohu popřít, že „Twin Peaks“ i „Spider-Man“ s ní hodně souvisí, protože jsou to příběhy a mytologie, které mě hodně ovlivnily.

Příběh, na kterém pracuji nejvíce a který má již nejvíce stran, to je Sex Killer. Z příběhu se stává osobní drama, které je spojeno se sexualitou hlavního hrdiny. Původně jsem zamýšlel něco trochu jiného, ale myslím, že směr, kterým se příběh vydal, je zatím velmi zajímavý. Uvidíme, jak to dopadne. Ale nevím, konec je v nedohlednu. Příběh má již více jak 80 stran a rozhodně jich bude mít více jak 150. Kolik přesně, to vážně zatím nedokážu říct.

Druhý projekt, na kterém v současné době dělám, je projekt „Cesta“. Pořád si nejsem jistý názvem, ale už jsem si jistý tím, že tohle skutečně zveřejním. Jak jsem již dříve naznačil, bude to seriál, který plánuji vydávat jednou za 14 dní na tomto svém blogu. Uvidíme, jestli se k němu někdo dostane, ale rád bych mu udělal trochu reklamu. Tak uvidíme, co z toho nakonec bude. Rozhodl jsem se, že příběh budu zveřejňovat i ve chvíli, kdy s některými prvky nebudu úplně spokojen, i když se ještě před tím pokusím udělat všechno pro to, aby vyzněly lépe. Budu pak doufat v nějakou čtenářkou odezvu.

Na čem nepřestávám pracovat, to je Necronomicon a psaní článků pro náš server. V posledním týdnu se zde objevily tyto články: