Zatím školu i práci zvládám dobře, ale jsem docela zvědavý, jak to bude, až bude práce trochu víc. No mám z toho trochu strach, ale přesto se mi daří najít čas i na tvorbu, za což jsem rád. Tímto směrem bych chtěl hlavně vést své příjmy, tak uvidím, jak to půjde. V současné době mám v hlavě projekt, který by mohl znamenat obrat. v mé tvorbě. Nechci prozrazovat více – snad z pověrčivosti – a informace uvedu v pravý čas. Bude se to ale rozhodně týkat mé tvorby a také jejího vydávání.

Román „Sex Killer“ – ne, tohle opravdu nebude finální jméno – se blíží ke dvěma stům stránkám. Bude jich asi ještě víc, protože příběh rozhodně není u konce. Tipoval bych tak 250, možná 275. Přece jen už se to chýlí k vyvrcholení. V týdnu jsem se moc nevěnoval dětskému příběhu, protože jsem se snažil dokončit hororovou povídku, kterou bych následně zaslal do 3. ročníku soutěže „Hledá se 100 českých Kingů“. Ve 2. ročníku projektu jsem se dostal do tištěné sbírky s povídkou „Stopař“ a doufám, že s povídkou „Výzkum“ objevím i ve třetí sbírce.

A to je z tvorby vlastně všechno. Prováděl jsem několik korektur povídky „Výzkum“, což mi zabralo dost času, tudíž jsem se k ničemu jinému moc nedostal. Přes víkend bych se potřeboval trochu víc věnovat příběhu na pokračování Cesta, abych tu za necelých 14 dní mohl uveřejnit další díl. V týdnu jsem tu ale publikoval svou povídku Hodně nebezpečná práce, aby mezi publikováními nebyla tak velká mezera a stále bylo co číst. Kde ale můžete stále číst něco nového, to je server Necronomicon, kde za poslední týden vyšlo následující:

Už jste viděli film „Expendables: Postradatelní 2“? Jestli ne, tak to napravte. Pro mě neskutečný zážitek – viz článek v mém Filmovém deníku.