Z hlediska tvorby tohle byl hodně špatný týden. V podstatě jsem se na nic nedostal, a tak jsem jenom trochu pokračoval ve filmovém scénáři, který mám v hlavě. Nápadů by bylo plno, ale síla na prozaické psaní nějak nezůstává, když celý den píši něco jiného. Pokusím se to v následujícím týdnu napravit, ale nevím, nevím. Snad to půjde. Ke své tvorbě mám pak poměrně nemilou zprávu, která mě dvakrát nepotěšila. Do jedné soutěže jsem posílal svůj dětský příběh „Petřík a Velký Zlý“, ale tenhle týden mi přišla zpráva (a také rukopis), že jsem se neprobojoval do finále. Vzhledem k tomu, že jsem měl pořadové číslo 26, konkurence asi byla poměrně vysoká. No, nedá se nic dělat, mrzelo mě to, ale musím se s tím smířit. V létě, až bude trochu čas, se pokusím příběh nabídnout přímo, bez nějaké participace na soutěži.

A tak jsem se místo své tvorby věnoval hlavně psaní recenzí, které vycházejí na Necronomiconu a v mém Filmovém deníku. Nejprve tedy k tomu, co vyšlo na Necronomiconu:

A nyní k tomu, co za poslední týden vyšlo v mém Filmovém deníku, kde se snažím o co nejčastější recenze na různé filmy. Tenhle týden to jsou následující (Tučně jsou vyvedeny ty, které stojí za to vidět, nebo alespoň já si to myslím, kurzívou pak filmy, které jsou ztráta času a mnoho vám nepřinesou):