Tak má za sebou poměrně hektický týden, kdy jsem si opět vybral čtyři dny volna, takže jsem toho zase tolik nestihl. Co je rozhodně pozitivní, tak to skutečnost, že jsem dokončil devatenáctý díl „Cesty“ a pustil jsem se do dvacátého. „Cesta“ nám pěkně ubíhá a já jsem tomu nesmírně rád. Tímhle tempem celkem brzy dokončím třetí příběh „Známý Neznámý“ a budu se moct vrhnout na další projekty – „Agentura“ čeká.

Je však pravdou, že tohle není to nejzásadnější, co jsem tenhle týden udělal. Mnohem zásadnější je skutečnost, že jsem se konečně dokopal k tomu, že jsem spustil vlastní projekt na serveru Startovač, a to projekt, který by mi měl dopomoct k vydání mého románu „Mrtví kráčí po zemi“. Projekt najdete přímo na stránkách Startovače a budu rád za každou částku, kterou mi na můj malý sen přispějete. Zatím děkuji všem, kdo přispěli, snad vás bude ještě víc.

Projekt vydání románu „Mrtví kráčí po zemi“ je pro mě teď zásadní a pokusím se v následujícím týdnu rozjet nějakou rozsáhlejší „mediální“ kampaň a budu doufat, že se najde dost těch odvážných, kdo mi s mým snem pomohou. Pokud by to vyšlo, tak je toho víc, co můžu zkusit vydat, víc toho, co by mohlo čtenáře zaujmout. Uvidíme, jak to půjde. Po prvním týdnu toho není zase tolik, v kolik jsem doufal, ale je pravda, že jsem se tomu zase tolik nevěnoval.

Teď už k tomu, co vyšlo za mé články v posledním týdnu. Tak něco málo bylo i ve Filmovém deníku (Tučně jsou vyvedeny ty, které stojí za to vidět, nebo alespoň já si to myslím, kurzívou pak filmy, které jsou ztráta času a mnoho vám nepřinesou):

Je vidět, že jsem byl v bodování nějaký štědrý, ale někdy člověk vidí více dobrých věcí najednou. Nyní ke Comics Blogu:

A na závěr Necronomicon: