Tenhle týden jsem věnoval ještě opravám „Cesty“ dostal jsem se k tomu, že všechny díly, co ještě nebyly opravené, jsou dokončené. Začal jsem tedy rovnou psát i dvacátý první díl. Tohle by teď měla být moje hlavní psací náplň. „Cestě“ se chci věnovat, dokud nedokončím třetí příběh, pak si od něj dám pauzu a budu se věnovat něčemu dalšímu. Nejsem si totiž jistý, že v současné době dokážu „Cestu“ posouvat tím správným směrem. Zatím bych měl mít na zhruba tři čtvrtě roku vystaráno.

Tak se někdy stane, že člověk něco čte, na něco se kouká, apod., a něco ho napadne. Já to mám takhle velmi často. Příběh „Nikdy se nepřestala usmívat“ vznikl jen na základě jedné scény, kterou jsem viděl ve filmu „The Frozen Ground“. Tenhle týden jsem četl komiksovou adaptaci „Frankensteina“ a napadl mě námět na povídku. Nebylo to ani tak díky komiksu nebo příběhu samotnému, ale díky bonusovým materiálům. Tak vznikla povídka „Byznys“ – název možná ještě změním – o jednom netradičním podnikání v 19. století. Tuhle povídku určitě někde vydám, jen se dokopat k tomu, abych si našel čas a chuť na korektury.

Vzhledem k tomu, že v psaní jsem již nic moc dalšího tenhle týden neudělal, tak rovnou k článkům. Nejprve Filmový deník. Za poslední týden jsem publikoval následující:

Na Comics Blogu vyšlo následující:

A na závěr Necronomicon a nové články za poslední týden: