Román „Mrtví kráčí po zemi“ se bohužel nepodařilo zafinancovat. Člověk by se ale neměl svého snu vzdávat. Vzhledem k tomu, že jsem do knihy už vložil celkem dost úsilí, docela rád bych ji vydal i jinak, v tomhle případě tedy cestou vlastních nákladů. S nakladatelstvími je komunikace naprosto bezpředmětná, hlavně proto, že prostě nekomunikují. Vlastním nákladem rozhodně nemám moc velké vyhlídky na velký úspěch, ale uvidíme. Třeba se poštěstí a román se dostane mezi co nejvíce lidí.

Tenhle týden jsem pak pracoval hlavně na dokončení 24. dílu „Cesty“, což se nakonec podařilo, ale musím říct, že od téhle série potřebuji pauzu, protože jsem s nápady celkem vyždímaný. Ale je to dobře. Můžu se tak aspoň vrhnout na něco nového. Tenhle týden jsem korekoval povídku „Byznys“, která by se měla objevit v povídkovém speciálu serveru Vlčí bouda. V hlavě mám další dvě povídky, které bych rád dokončil, tak snad se to podaří, protože vždycky jsou možnosti, kde je případně vydat. Hlavně za ty možnosti stále moc děkuji.

Ničemu jinému jsem se tenhle týden nevěnoval, co si budeme povídat, práce nebylo zrovna málo a energie se nedostavovala v takových dávkách, jak by bylo třeba. Navíc jsem trochu potřeboval pohnout s články na Comics Blogu, který má mimochodem už svoje tričko! Takže nejprve k tomu, co za články vyšly v mém Filmovém deníku:

A nyní články, které jsem publikoval na Comics Blogu:

Na závěr články na Necronomiconu, který za sebou pomalu bude mít třetí rok nepřetržité existence. Děkujeme za projevenou důvěru. Tady je seznam článků: