Tak nám začal další rok, tentokrát s pořadovým číslem 2015. Jsem rád, že ho můžeme společně přivítat, ale osobně bych se ještě rád vrátil k tomu roku 2014, který nás nedávno opustil. Osobně si myslím, že se jednalo o rok poměrně úspěšný, alespoň z hlediska mojí literární tvorby. Kromě toho, že jsem měl několik publikovaných povídek, za což jsem nadále velmi vděčný, tak jsem si hlavně vydal svou první knihu „Mrtví kráčí po zemi“. Tohle beru jako nesmírný úspěch, splnění snu. Co mě těší ještě víc, tak to je skutečnost, že má kniha za sebou pozitivní ohlasy i recenze. Tohle je něco, proč opravdu stojí za to psát. Do prodeje jdete s tím, že to může na veřejnosti dopadnout jakkoli, ale když to dopadne dobře, je to paráda a hřejivý pocit.

Když už jsem u knihy „Mrtví kráčí po zemi“, tak jen doplním, že práce na „předkračování“ jsou v plném proudu a já mám za sebou už 6 stran textu. Není to moc, ale ony se postupně budou další a další nabalovat. Teď se z knihy „Mrtví kráčí po zemi -1“ stalo to hlavní, na co se zaměřuji, takže doufám, že koncept bude dokončen brzy. Kdy kniha vyjde, to nevím, protože letos bych chtěl vydat knihu jinou. Uvidíme, jak to půjde a jak dobře půjdou prodeje. Ze 100 knih „Mrtví kráčí po zemi“ je prodáno celkem 60, což je celkem příjemné číslo. Pokud byste o knihu měli nadále zájem, tak si ji můžete objednat rovnou u mě anebo na stránkách tiskárny/vydavatele.

Co se týká ostatní tvorby, napsal jsem toho poměrně hodně, ale s tím vydáváním je to prostě pomalejší, a to hlavně proto, že povídek tolik nepíšu a zaměřuji se raději na delší věci, u kterých přece jenom trochu trvá, než jsou v takové podobě, kdy jsem ochoten o publikování alespoň přemýšlet. Kde ale publikuji stále hodně, to jsou stránky Horor Web, Comics Blog a samozřejmě také můj Filmový deník. Tam najdete téměř každý den nějakou recenzi, nějaký názor, který jsem převedl do psané formy. Doufám, že se s vámi budu dál setkávat, a třeba dojde i na nějaká další autorská čtení. V roce 2014 jsem absolvoval dvě, třeba si mě budete moct poslechnout i v tom roce 2015.

A teď už k článkům, co jsem tenhle týden publikoval. Nejprve ve Filmovém deníku:

Teď články na Comics Blogu:

A nakonec opět Necronomicon: