V posledním týdnu jsem se zaměřil na to, abych vůbec něco tvořil, protože ona finanční nouze člověka donutí, aby přece jenom makal trochu víc. To se mi povedlo, ale tvorba tím trochu trpěla. Ne, že bych se psaní nevěnoval vůbec, to zase ne, ale těch stránek, kterých přibylo k prequelu románu „Mrtví kráčí po zemi“ zase není tolik. Pokud by ale měl mít nový román stejně stran jako „Mrtví“, což rozhodně není jisté, tak jsem zhruba v pětině. Ale je možné, že těch stran bude více. Anebo také méně, tady si opravdu nejsem jistý.

Kromě toho, že jsem pár stránek k druhým „Mrtvým“ připsal, podařilo se mi trochu pokročit v korektuře románu „Nikdy se nepřestala usmívat“, který by se tak skutečně měl stát tím druhým, který vydám. Úpravy probíhají k mé spokojenosti, sem tam se kniha dost mění, ale nemění se příběh, jen forma. S příběhem jsem pořád spokojený, a tak doufám, že se tenhle rok a nejlépe ještě v jeho první polovině, skutečně podaří román vydat. Chtěl bych se teď korekturám věnovat více, podle toho, jak půjde tvorba toho prequelu k „Mrtvým“.

Jinak tenhle týden jsem byl na besedě Honzy Vojtíška, která se konala v Městské knihovně v Českém Krumlově, a musím říct, že Honza je neskutečně inspirativní a ukazuje, že když člověk chce, tak skutečně všechno zvládne sám. Jenom se umět trochu prodat, což mě osobně ještě trochu chybí. Je škoda, že beseda měla minimální účast, protože lidi by se měli dovědět, že horor u nás existuje a že vydat knihu vlastním nákladem není sprosté slovo, ale v mnoha případech lepší varianta než vydání klasické.

A teď už k článkům, co jsem tenhle týden publikoval. Nejprve ve Filmovém deníku:

Teď články na Comics Blogu:

A nakonec opět Necronomicon: