Ne že bych už román, který je prequelem ke knize „Mrtví kráčí po zemi“ už dopsal, ale už vím, že je konec blízko. Jak to tak vypadá, tak mě čekají už jenom dvě kapitoly, plus ještě jedna, kterou budu muset doplnit do již rozepsaného textu. Tohle dělám na konci až proto, že se nechci vracet, dokud píši chronologicky. ale jakmile dopíši, už se vrátit mohu. Prostě dokud jsem v tempu, tak žádné vracení. Pak při korekturách se celkově bude muset doladit logika, ale to je v pořádku, to už bude to hlavní napsané.

Když už se takhle pomalu blížím ke konci, tak si uvědomuji, že je tohle hodně jiná kniha, než ta první. Kromě toho, že je výrazně delší, je to také v tom, jak je pojatá. Nepřijde mi tak uvolněná, ale zase si myslím, že má trochu silnější celkový podtext. Ale zase nemá tak silnou pointu… No, je to prostě kniha jiná, která je jinak vedená a která má jiný smysl. Teď je otázka, jestli se tohle bude líbit i jiným. Uvidíme…

No, a pokud si chcete přečíst tu první, tak stačí přejít na stránky Golden Dog, kde při nákupu zadejte heslo kupónu GOLDENVANOCE a budete mít objednávku po ČR bez poštovného, a to až do konce roku.

A teď už k článkům, co jsem tenhle týden publikoval. Nejprve ve Filmovém deníku:

Teď články na Comics Blogu:

A nakonec opět Necronomicon: