Řekl jsem si, že po těch letech, kdy je web aktivní a jeho podoba se nezměnila, je potřeba něco udělat. Blog vznikl v roce 2011 a měl i jiné účely než jen mou osobní propagaci. A tak jsem se pustil do nějakých těch měn. Proč to nevzít ve „velkém“?

Ta první změna je na první pohled patrná. Nový design. Tahle šablona se mi velmi líbila ve své jednoduchosti. Já jsem si jí upravil tak, aby byla tím, čím má být – mým blogem a mou prezentací jako autora. Takže zde najdete mé bloggerské příspěvky, jež se vztahují k mojí tvorbě, a samozřejmě něco o mých knihách.

Všechny knihy si můžete samozřejmě objednat, a to přes eshop nakladatelství Golden Dog. Postranní obrázkové odkazy knih vás dovedou právě tam. Eshop nakladatelství má integrovaný kvalitní a bezpečný platební systém GoPay, a tak je možné snadno platit i kartou.

Odkaz na nakladatelství Golden Dog najdete i v hlavním menu, které jsem se snažil pojmout co nejjednodušeji. Odkaz na nakladatelství a odkaz na příspěvky, kde prezentuji své knihy. Nic víc. Úvodní stránka je pak seznam všech článků.

Co se týká všech starých příspěvků, nechávám je zde ke čtení, ale všechny nové už se oprostí od titulku „Zápisky kapitána“ a jednoduše se bude jednat o články s vlastními názvy.

Doufám, že nová podoba webu pro vás bude zajímavá, přehlednější a jednodušší. A že zde najdete něco, co vás zajímá.