K tvorbě toho bohužel není moc co říct. Snažím se psát příběh, který jsem nazval prozatím Superhrdina, ale nějak není čas, ani moc chuť, a když už by čas byl, tak člověk začíná hrát hry jako Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City nebo Age of Empires Online, a to je pak toho času ještě méně. Ale snažím se. Příběh už má více jak 20 stran a já myslím, že na těch 150 až 200 to bude určitě. Příběh jde pomalu i proto, že většinou, když píši, vyžívám se v přímé řeči, která odsýpá, ale v tomhle případě je každí strana skutečně nacpaná textem, odstavce jsou dlouhé a přímé řeči jsou uvozené rozsáhlejším textem.
Víc nic k příběhu prozrazovat nebudu, jen doplním, že z žádného nakladatelství se zatím neozvali, a tak nevím, jestli budu něco publikovat. Ale doufám, že ano. Mezitím se dál  činím na Necronomiconu, stejně jako Kuba Král, náš nový redaktor. A zde jsou naše články za poslední týden:
A vzhledem k tomu, že je dnes Štědrý den, chtěl bych všem popřát nádherné prožití svátků, bohatého Ježíška a hlavně klid. Doufám, že příští rok budete moct někomu koupit k Vánocům i mou knihu, ale nechme se překvapit.