V tomhle týdnu jsem se věnoval především jednomu – sehnat na stránkách deviantART.com nějakého kreslíře, který bude ochotný dělat na Black Valley, aniž by si hned od začátku řekl o nějaký honorář. Vůbec to není jednoduché, to vám řeknu. Většina z nich chce zaplatit nebo nemá čas. ale po dvou týdnech hledání se mi snad konečně podařilo najít někoho, kdo bude na Black Valley dělat a první sešit snad i zadarmo. Těch želízek je více, a tak zatím nebudu prozrazovat víc, abych něco nezakřiknul. Už se mi to párkrát vymstilo, a to nejsem moc pověrčivý. Ale je pravda, že ještě není o čem mluvit. Nejdříve se dočkám nějakých prvních skic tak za 14 dní, a to by bylo štěstí. Kéž by.
V hlavě mám další nápady, ale v současnosti se chci maximálně v tvorbě soustředit na Superhrdinu, který stále roste a roste a z akční podívané jsem spíše udělal meditaci nad tím, kdo je superhrdina. Ale akční scény samozřejmě nechybí. Bez těch by to prostě nebylo možné, protože k superhrdinskému komiksu (v tomto případě románu) prostě patří. Jak to tak ale bývá, tak během psaní jednoho příběhu mě napadl další. Proto, že píšu o superhrdinovi, mám samozřejmě v hlavě nějaký komiks, který by se superhrdinovi skutečně věnoval. Ale proto, že mi mainstream vadí, bylo by to trochu jiné, než klasičtí superhrdinové Marvelu nebo DC Comics. Ze Superhrdiny se ale také zrodil „Comics Trident“, což by měl být seriál o třech lidech, kteří se baví o komiksech. V podstatě moje kritika na současnou tvorbu. Comics Trident je psaný v angličtině a nepravidelně zveřejňovaný na mém anglickém blogu. Zatím si můžete přečíst první a druhý díl.
Samozřejmě se nezastavilo ani publikování na Necronomiconu, kde skončil první Hororový týden, který určitě bude následován dalším, hned v březnu. Další várka článků ve větším množství čeká přímo na vás. Myslím, že se můžete těšit. A tyhle články jste mohli číst na Necronomiconu za poslední týden: