Další pracovní týden je úspěšně za mnou a já doufám, že i za námi. Z hlediska studia nijak výjimečný, z hlediska osobního poměrně pokrokový. Do týdne by nám s přítelkyní měli předávat dokončený byt, tak jsem na to docela zvědavý. Všechno vypadá v pořádku, tak snad to i nějak v pořádku bude, i když s problémy musíme počítat vždycky.
Pokud se týká tvorby, tak už pomalu – skutečně pomalu – dokončuji román Superhrdina, který už má hodně přes 200 stran písmem 12 Times New Roman, řádkování jedna. Píšu to proto, že jsem to nepřepočítával na normostrany a myslím si, že to je docela pořádná nálož stránek, a tak stojí za vyzdvihnutí. Tohle je jedna věc, která mě těší. Tou druhou je skutečnost, že nový kreslíř, kterého jsem získal pro komiks Black Valley, je skutečně činný a vypadá to, že by to snad i mohlo vyjít. Už mám od něj dokonce i základní nákres prvních dvou stran. Nákres, který je sice hrubý, ale přesto mě ujistil v tom, že jsem si vybral opravdu dobře. Pokud u toho chlapec vydrží, tak máme v rukou něco, co by mohlo nějaké to americké – nebo britské? – nakladatelství zaujmout. To jsou plány, co? Chci vidět, kolik z nich vajde.
Vzhledem k tomu, že dneska je to s časem docela slabé, tak už rovnou k tomu, co vyšlo na Necronomiconu, který má mimochodem novou adresu – horor-web.cz, ale i ta stará vás na nové stránky odkáže. Teď k těm článkům: