Další týden za mnou a já mohu jen v krátkosti zhodnotit to, co jsem stihl. V tvorbě toho není tolik, jak bych chtěl, ale na druhou stranu právě včera mi na dva měsíce skončila škola a já doufám, že tyhle dva měsíce budu moct využít dostatečně tvůrčím způsobem. Takže by se tvorbě mohlo trochu víc dařit.

Román Sex Killer má kompletní i druhou kapitolu a jeho rozsah se dostal již na 60 stran, což je příjemné. Tím tempem, jakým v poslední době píši, jsem vážně spokojený. Dokončil jsem i první díl seriálu, který bych chtěl na stránkách vydávat, ale druhý díl se zatím trochu zasekl. Od příštího týdne to dna bude trochu lepší. Dám si víkend oraz a ono se to nějak vyvrbí.

Poslední zmínka o mé tvorbě bude o komiksu. Black Valley je prozatím u ledu, ale pokud se týká krátkého komiksu Špatný místo, tak kreslíř mi dal vědět, že s tím stále počítá, jen měl práci – placenou – kterou musel dodělat. Tak uvidíme, snad co nejdřív něco přijde. Největší radost mi pak dělá stále Necronomicon, který dál v neochvějném tempu zveřejňuje minimálně jeden článek denně. Jen tak dál. Články z posledního týdne na Necronomiconu jsou: