Zase jednou nadešel čas pro nepravidelný příspěvek na můj blog. Když vás ale po ránu někdo vytočí, je potřeba se z toho nějakým způsobem vyřvat. Na českých silnicích už jsem zažil docela dost, a to zase tak dlouho nejezdím. Navíc, nejezdím na tak významných tazích, jako na Prahu, apod., i když i to mám za sebou. Většinou se zdržuji kolem Českého Krumlova a Českých Budějovic, kde by člověk čekal spíše venkovské řidiče, ale i tady se najdou tací, kteří se za volant dostali omylem.

Takové maličkosti jako vyhýbání se protijedoucímu autu, které jede v mém pruhu, myšky těsně před semafory, kde svítí červená, nebo řidička zdvihající prostředník proto, že zastavíte chodci a ona není schopna na 50 metrech dobrzdit nebo si vůbec všimnout, že se něco děje, to člověk ani nemůže brát. To je skoro normální. Ale poprvé – výrazněji – jsem se setkal s pirátem, s takovým tím hovadem jako řidič 2222 a jemu podobní.

Když sjíždíte z vedlejší na hlavní, hodně dobře se podívejte, jestli je silnice skutečně volná a 100 metrů daleko (minimálně) není auto, které nebezpečně připomíná Octavii, nejlépe s metalízou, případně nikoli v základních barvách, které se nepřiplácejí. Takový řidič, pokud mu tam vjedete, totiž začíná vidět rudě. Jako kdybyste mu před ksichtem zamávali muletou. Do té doby jel klidně, ale jakmile vás uviděl, šlápnul na to. Až na podlahu. Normálně byste ho ani nepřibrzdili, protože nejsem z těch, co se nutně rozjíždí pomalu, aby provoz neplynul, ale tenhle borec mě musel dojet, a to už jsem měl na tachometru rychlost, která je mimo obec naprosto normální. Přesto se mi nalepil na zadek a já věděl, že bude předjíždět. Vzhledem k tomu, že jsem se díval před sebe a viděl protijedoucí auto, říkal jsem si, že to není takový idiot, aby do toho šel. Očividně jsem se mýlil.

Jestli dal blinkr, to už nevím, ale předjíždět začal. Neuhnul jsem mu. Jel jsem takovou rychlostí, že neměl důvod předjíždět, navíc to byl očividně projev nadřazenosti a mě to nakrklo. Kdybych udělal něco špatně, neřeknu. Neuhnul jsem mu, ani jsem nepřibrzdil. Přiznám se, že jako správný Čech bych se měl asi podvolit silnějšímu a mohutnějšímu stroji s řidičem, na kterého ve všech ohledech nemám, protože on má Octavii a já ne. Ale nikoho jsem neohrožoval. Věděl jsem, že silnice je dost široká, aby tři auta vedle sebe projela. Možná by na ní projela i čtyři. Prostě jsou zde dost široké oba pruhy.

Jakmile mě předjel, trochu si poodjel, aby mi dal najevo, jak pomalé auto mám, a jak on zvládá řídit ten svůj obrovský pojízdný penis, moderní alternativu většího kyje, kterým pračlověk bacil soka a dal najevo, že on je tady tím alfa samcem. Záhy jsem ale zjistil, jaký je skutečný důvod jeho přibrzdění. Dupnul totiž na brzdy. Nezbývalo mi nic jiného, a musel jsem ho napodobit. Dupnutí doprovodil gesty o tom, že má neskutečně dlouhý prostředník a že si chce na spánek nainstalovat vrtulku. Sdělil jsem mu, že já mám také dlouhý prostředník. A já mám skutečně dlouhé prsty. Když gestikulaci dokončil, opět mi dokázal, jak umí skvěle ovládat svůj vůz a dupl na pedál, aby se jal předjíždět kolonu přede mnou. No na tom, že zde není žádný předjížděcí pruh. Ona se přece do jednoho pruhu vejdou dvě auta a mohou jet spolu, pěkně vedle sebe. Jen jsem si povzdechl a doufal, že ostatní řidiči mají také tak dobré brzdy jako já.

Zajímalo by mě, co si tím pánové dokazují? Mají problémy s erekcí? Vzrůstem? Chtějí tím, že si koupí nejlevnější nejsilnější auto dokázat, jak skvěle jim to jde s pravou nohou a že jí skoro nepotřebují na brzdění? Zahýbá jim jejich žena, a tak si vybíjejí frustraci? Nebo jsou to jen takoví mentálové, kterým je jedno, že ohrožují provoz? Klidně se vsadím, že to může  být cokoli, ale pořád to jsou u mě idioti, a já doufám, že se jich co nejvíc dostane k soudu, protože jejich chování je donebevolající. Jestli bych vám, pánové, mohl doporučit něco na uklidnění, tak laskavě víc masturbujte. Klidně si i vezměte Viagru (nebo ten nový přípravek s tím ďáblem), když to jinak nejde, ale ventilujte tu svojí alfasamčí potřebu, která vám tlačí na váš mozek, nějak jinak.