Mám za sebou rozhodně zajímavý týden. Nejzajímavější asi byla akce, která se konala minulou sobotu a o které jsem ještě nepsal. Jednalo se o rozhovor s Jamesem O’Barrem, autorem legendárního komiksu „Vrána“. Za tuhle možnost bych chtěl poděkovat Comics Centru, které vše zařídilo, jmenovitě pak především Kateřina Sovové za to, že s Jamesem dva roky komunikovala a nakonec ho do ČR přece jen dostala, Doře Čejkové za nabídku a neskutečně rychlou realizaci a domluvu, a samozřejmě také Václavu Dortovi, který z toho měl pořádné nervy. Myslím, že se Jamesovi a jeho návštěvě ještě budu věnovat, protože už od neděle mám touhu napsat něco, co se bude jmenovat „Čekání na O’Barra“. Snad se na to v týdnu dostanu.

Rozhovor s Jamesem O’Barrem se objeví na Necronomiconu v pondělí, tak si na něj počkejte. Rád bych pak ještě uveřejnil reportáž z večera v Meet Factory, kde měl James svůj blok a dokonce zde i maloval. Během toho všeho jsem se ale také stačil věnovat své tvorbě. Do konce října jsem si dal pauzu od všeho kromě románu „Sex Killer“, který prostě musím někdy dokončit. Netuším ale kdy. Od prvního listopadu jsem ale najel na náročnější režim, protože se pomalu blíží uzávěrka soutěže, do které jsem psal dětský příběh. Dvě kapitoly jsou opravené a upravené, dnes by se k nim měla přidat i třetí. A to je zatím všechno, na čem v současné době dělám. Kromě toho se také ve středu dočkáte nového dílu příběhu na pokračování „Cesta“. Když o tom tak přemýšlím, tak se budu muset vrhnout na další díly, abych měl co publikovat po novém roce. Komiks – z mojí vlastní tvorby – zatím spí, takže se budete muset spokojit s tím, jaké články vyšly na Necronomiconu, protože to je server, kde se ani jeden den nespí.

Můj Filmový deník nespí a v pondělí jste si mohli přečíst další z mých krátkých pojednání o různých filmech, které jsem měl to štěstí/smůlu vidět. Tentokrát to byly filmy jako Zathura, Pád Třetí říše nebo Skyfall.