Za sebou mám ve škole další z prezentací svých článků, u kterých si stále nejsem jistý jejich kvalitou, ale nutno říct, že zas tak strašné kritiky nemají. Co je ale důležitější, a co se více týká tvorby, které si skutečně cením, to je fakt, že se na mém blogu, přesně na těchto stránkách objevilo už třetí pokračování příběhu „Cesta“, epizody s podtitulem „Pod padajícím nebem. První tři díly si tak můžete v knihovně přečíst a dovědět se tak, kdo to jsou Manažer, Zpěvačka, Blondýna a Řidič. Myslím si, že příběh stojí za to, a že se vám teprve odhaluje svět, který se za jednoduchým pojmenováním „Cesta“ vlastně skrývá. Ptačí bouře je sice za našimi hrdiny, ale to neznamená, že budou ušetřeni dalších nečekaných událostí.

V týdnu jsem se věnoval i románu „Sex Killer“, u kterého začínám mít pocit, že ho snad nikdy nedokončím. Stránky přibývají, ale že bych se skutečně blížil k tomu, co bylo původním cílem, o tom silně pochybuji. Vlastně už si ani nejsem jistý, co byl původní záměr, a to už je špatně. Příběh se dostává do kolejí, na kterých vlastně nevím, kam jedu, nejde zabrzdit a já mám pocit, že se na konci rozsekám o nějakou překážku. Uvidím. V současné době skutečně nemohu říct, kam až mě cesta – nebo Cesta? – dovede. Jsem si ale jistý, že záměr příběhu byl dobrý, jen se mu věnuji až příliš dlouho a stránky, i když je jich hodně, přibývají velmi pomalu.

Co mi dělá radost, to je dětský příběh, který jsem před nějakou dobou dokončil a jehož korekturu už také pomalu dokončuji. Už mi zbývají jenom dvě kapitoly do konce. Takže zítra by vše mělo být kompletní k tomu, abych to zaslal do soutěže, která je pořádána Albatrosem, pokud mě paměť nešálí. Nešálí, protože jsem si to ještě ověřoval. Myslím, že už je i na čase přijít s názvem příběhu a myslím, že ponechám ten původní, který je „Petřík a Velký Zlý“, což už jsem tady koneckonců i zmiňoval. Na konci měsíce je uzávěrka soutěže, a pak se snad někdy brzy uvidí, jak to celé dopadne. Informovat vás určitě budu, ať už o úspěšném anebo neúspěšném výsledku.

Nyní ještě několik málo novinek o Necronomiconu. tou první je fakt, že jsme přecházeli na nový server, a tak pokud jste si všimli v pátek nějakých výpadků, velmi se omlouváme. Druhou důležitou skutečností je, že na Necronomiconu probíhá desátý hororový víkend, který se tematicky zaměřil na Spider-Mana. Pojďme si tedy shrnout, co na Necronomiconu tento týden vyšlo:

Pokud vás zajímají i mé další názory na různé filmy, doporučuji můj Filmový deník a poslední příspěvek o filmech, které jsem viděl.