První věc, co prostě musím zmínit, to je skutečnost, že se mi konečně podařilo dopsat román „Sex Killer“. Musím říct, že jsem z toho sám ještě pořádně překvapený. Věděl jsem, že píši poslední kapitolu, ale to, jak skončila… Najednou to přišlo samo. Sedl jsem si a psal a najednou jsem zjistil, že mám konec. Je lepší, než jsem myslel, že bude. Není to takový, který jsem myslel, že by být mohl, ale na začátku psaní není všechno stejné jako na konci. Takže jsem po devíti měsících práce na tomhle příběhu, konečně dospěl do konce. Musím říct, že jsem rád, že je to za mnou a můžu se věnovat dalším příběhům.

Moje pozornost se tak plně může zaměřit na příběh „Cesta“. Tenhle týden na mém blogu vyšel již pátý díl tohoto příběhu. To ale není všechno. Kromě toho, že se dostávám ke konci prvního kratšího příběhu s názvem „Pod padajícím sluncem“, konečně mám víc čas i na psaní. Takže sedmý díl je napsaný, osmý díl už je také téměř hotový a já se budu moct vrhnout na díl devátý. Ještě nevím, jak se bude druhý příběh seriálu jmenovat, ale myslím, že svou délkou bude velmi podobný příběhu „Pod padajícím sluncem“. Stane se zde dost zásadních věcí, tak se nechte překvapit.

V hlavě mám pořád ještě zombie věc, kterou bych rád napsal, zároveň bych se ale rád vrátil k upířímu příběhu, který jsem rozepsal před nějakou dobou, ale nedokončil. Líbí se mi styl toho příběhu a rád bych ho dokončil, ale teď je toho tolik, že prostě nevím, jak to budu stíhat. Uvidíme, budu se muset trochu snažit. Teď ale k Necronomiconu a k článkům, které u nás vyšly za poslední týden:

Kromě filmů na Necronomiconu jsem viděl i další filmy: Sherrybaby, Let’s Dance, Let’s Dance 2, Unesená, Synecdoche, New York, Můj otec je šílenec, The Expatriate, Králova přízeň, Anna Karenina, Kletba Měsíčního údolí, Ženy. Viděli jste některý z nich? Ani jeden není skvělou podívanou, ale můžeme alespoň porovnat svoje názory v mém posledním příspěvku ve Filmovém deníku.