Tenhle týden těch novinek bude trochu víc. Tak nejprve asi k tomu, co pro mě bylo tenhle týden důležitější. Snažil jsem se trochu zviditelnit svůj Filmový deník, a tak jsem se rozhodl, že zde budu zveřejňovat recenze na jednotlivé filmy zvlášť. Nebude se tedy jednat o jeden článek, který vycházel pravidelně v pondělí a kde jsou se zabýval více snímky, ale pěkně každý den, nebo tak, jak to časově půjde, zde budu zveřejňovat články jednotlivé. Za poslední týden to byla docela nálož, rovnou devatenáct nových článků, které si můžete přečíst, které vás mohou trochu inspirovat v tom, na co byste se měli kouknout. Některé stojí za to, jiné ne. V názvu navíc máte rovnou hodnocení v procentech, pokud byste neměli čas recenzi číst.

Důležitým prvkem, pravda, důležitým hlavně pro mě, ale pokud si ho všimnete a třeba ho použijete, budu vám nesmírně vděčný. Tuhle funkcionalitu časem najdete i na těchto stránkách a hned v závěru tohoto článku můžete vidět tlačítko, na které stačí kliknout. Pokud tak učiníte a máte PayPal účet, můžete mi zaslat nějakou částku. Možná se ptáte, proč byste to měli dělat. Dám vám jedinou odpověď: Protože mě chcete podpořit. Zajímá vás to, co píši, zajímají vás moje příběhy anebo moje recenze. Příspěvek je naprosto dobrovolný a je jen mojí nadějí, že dokážu svým psaním někoho, kdo to ocení, oslovit. Každému takovému děkuji. Časem přibude i tlačítko Flattr, ale o tom zase někdy příště.

Nyní trochu k tvorbě. Poslední týden byl tvůrčím způsobem rozhodně zajímavý. Věnoval jsem se celkem třem příběhům. Nejvíce zombie hororu, který píši, „Dlouhá míle“. Podařilo se mi dokončit čtvrtý díl. Promyšlené to mám i dál, ale musím se zase vrhnout na „Cestu“, protože po té se samozřejmě musí pokračovat dál. „Cestu“, už její desátý díl, jsem začal psát včera a napadla mě nová dimenze pro psaní, kterou bych mohl pro několik následujících kapitol zvolit. Pokud ho skutečně využiji – a jsem o tom přesvědčen – bude mít druhý příběh s názvem „Přežít další noc“ o něco více dílů než příběh první, „Pod padajícím nebem“. Uvidíme, nechme se zatím překvapit.

O „Cestě“ si ale ještě chvíli budeme povídat, protože právě tuto středu jsem zde zveřejnil šestý a zároveň poslední díl příběhu „Pod padajícím nebem“. Jedna kapitola se uzavřela, aby hned další mohla začít. Teď tak nějak přemýšlím, co dál. Samozřejmě, další první středu v měsíci tu bude nový díl „Cesty“, ale spíš myslím, co s touhle první kapitolou, která má něco okolo 60 stránek? rozhodně bych chtěl vydat soubor, který bude obsahovat všechny díly, vlastně takovou menší knihu. Jen přemýšlím o způsobu. Asi to bude klasicky PDF tady, na mých stránkách, ale chtěl bych k tomu dát něco víc, což ještě nevím, co bude. Proto vydání souborného vydání šesti dílů bude trvat trochu déle. Zatím si je ale můžete postahovat jednotlivě na mých stránkách, stále zde jsou volně ke stažení v sekci „Knihovna„.

 Nyní už k tomu, co nového vyšlo na Necronomiconu. Opět toho bylo dost:

Vzhledem k tomu, že se Filmový deník skutečně pořádně rozjel, tak tady vám dávám seznam všech filmů a odkazů na jejich recenze, které na blogu za poslední týden vyšly (tučně jsou vyvedeny ty, které stojí za to vidět, nebo alespoň já si to myslím, kurzívou pak filmy, které jsou ztráta času a mnoho vám nepřinesou):
A to už je pro dnešek opravdu všechno. Jen ještě připomínám tlačítko o kousek níž.