„Cesta“ je teď příběh, kterým žiji ve své tvorbě, ale je pravda, že v posledním týdnu jsem toho zase tolik nenapsal. Musím se pochlubit tím, že jsem dopsal desátý díl a také tím, že se mi podařilo opravit díl sedmý, který se pomalu chystá ke svému vydání. Tím nám začíná nový příběh, který bude celkem rozsáhlý, ale zase se v něm docela dost dozvíme. Od středy za týden se můžete na další díl těšit. Mezitím si můžete přečíst třeba povídku „Přistání na Titanu„, kterou jsem ve středu na svém blogu zveřejnil.

Kromě zveřejněné povídky jsem se na blogu zaměřil i na něco jiného. Rozhodl jsem se, že zde budu prezentovat recenze, úvahy a články o kulturních akcích, knihách a případně dalších věcech, ke kterým se dostanu. Necronomicon se zaměřuje pouze na horor a komiks, takže všechny knihy, které přečtu, zde recenzovat nemohu a ani nechci. Proto je tohle dokonale vhodný prostor. Vzhledem k tomu, že se jedná o zápisky z mého života, rozhodl jsem se, že se jedná o součást Zápisek kapitána. Tenhle týden jste si mohli přečíst recenzi na knihu Trumana Capoteho „Snídaně u Tiffanyho“ a také článek o divadelní hře „Hostina dravců“ Jihočeského divadla. Zveřejňování podobných článků bude nepravidelné, prostě takové, jak se k něčemu dostanu, nebo jak něco dočtu.

Nejvíce se toho zase dělo na Necronomiconu, kde za poslední týden vyšly tyto články:

Kromě recenzí na Necronomiconu jste mohli opět najít spoustu recenzí na mém blogu Filmový deník, kde se vám snažím představovat zajímavé filmy a varovat vás před těmi špatnými. Za tenhle týden to byly tyhle kousky (Tučně jsou vyvedeny ty, které stojí za to vidět, nebo alespoň já si to myslím, kurzívou pak filmy, které jsou ztráta času a mnoho vám nepřinesou):

Pokud vás filmy zajímají, můžete navštívit i můj profil na ČSFD. A to už je pro dnešek úplně vše.