Už jsme skoro u stého zápisku, a jak tak počítám, myslím, že ten stý bude trochu speciální, protože to bude recenze na knihu Trumana Capoteho „Chladnokrevně“. Doufám, že to stihnu, ale ono je možné všechno, uvidíme. Pokud se týká psaní, zaměřuji se teď v poslední době na psaní článku (a samozřejmě i na práci), takže předpokládám, že je pravděpodobnější, že napíšu recenzi na tuto knihu, než něco beletristického. Abych se rovnou přiznal, tenhle týden jsem nenapsal nic. Pouze se mi daří opravovat další díly seriálu „Cesta“, a i to v poměrně pomalém tempu. Je to škoda, nápady bych měl, ale chybí čas a sem tam i síla. Přesto ale v tomhle týdnu vyšel už osmý díl seriálu „Cesta“. Rozjíždí se druhý příběh, který ještě nemám dokončený, ale pracuje se na tom. Navíc mám nápady na další díly, což myslím, může být skutečně zajímavé. Uvidíte.

Vzhledem k tomu, že v mé tvorbě se toho jinak skutečně moc nestalo, rovnou se vrhneme na to, co vyšlo na Necronomiconu za poslední týden:

Kromě Necronomiconu jsem další články zveřejňoval i na svém filmovém blogu, ve svém Filmovém deníku. V poslední době jsem se zaměřil hlavně na krátké filmy, takže článků zde celkem přibylo. Snažil jsem se prezentovat filmečky Davida Lilleyho, méně známého britského tvůrce, který mě svými filmy celkem zaujal.  (Tučně jsou vyvedeny ty, které stojí za to vidět, nebo alespoň já si to myslím, kurzívou pak filmy, které jsou ztráta času a mnoho vám nepřinesou):