Za mnou je, co se tvorby týká, poměrně úspěšný týden. Dokončil jsem nejen patnáctý díl seriálu „Cesta“, nahrál jsem třináctý díl na internet, ale ještě jsem dopsal i díl šestnáctý a začal jsem psát díl sedmnáctý. Tohle je docela úspěch, vzhledem k tomu, že jsem měl několikrát pocit, že jsem se zasekl a že s touhle sérií to párkrát nevypadalo dobře. Naštěstí jsem měl vždy dost času na to, abych stihl napsat další díly a připravit se tak na vydávání na další měsíce. Kdyby to šlo takhle dobře, vydával bych i dva díly za měsíc, ale nevím, nevím. Zatím se na to rozhodně necítím. Uvidíme v budoucnosti.

V současné době bych se docela rád vrátil i k jiným příběhům. Především jsem začal psát zombie sérii, která má čtyři díly, podobný seriál jako „Cesta“, ale moje delší psací pauza mě od tohohle příběhu dostala. Tak třeba se k němu ještě vrátím. A pak je tu „Agentura“ nejnovější věc, co jsem začal tvořit a která by se mohla stát něčím celkem zajímavým. Kombinace mystiky, sci-fi, akce, tajemství, hororu, atd., kterou považuji osobně za mangu v próze. Když jsem „Agenturu“ začal psát, představoval jsem si ji právě jako komiksový příběh kreslený manga stylem.

Uvidíme, jak dobře to půjde, protože teď bych se rád soustředil na „Cestu“ a na dospání třetího příběhu, který jsem začal psát se šestnáctým dílem. Tenhle příběh, který přímo navazuje na příběh „Jedné noci v jednom místě“, by se měl jmenovat „Známý Neznámý“. Kromě toho bych rád vydal román „Mrtví kráčí po zemi“, což je v současné době také můj hlavní zájem, který bych rád realizoval přes Startovač. Vše je skoro připraveno a doufám, že to budu moct co nejdříve spustit. Nyní k tomu, co se v posledním týdnu objevilo na mých blozích a stránkách. Nejprve Filmový deník (Tučně jsou vyvedeny ty, které stojí za to vidět, nebo alespoň já si to myslím, kurzívou pak filmy, které jsou ztráta času a mnoho vám nepřinesou):

Není toho moc, ale jsem rád alespoň za něco. V zásobě jsou další články, ale nestíhám, soustředím se více na Necronomicon a samozřejmě na Comics Blog, kde v tomto týdnu vyšly následující články:

A na závěr články, které se tento týden objevily na Necronomiconu: