Za poslední týden se toho moc nestalo, protože jsem tak nějak na nic (ohledně tvorby) neměl čas. S přítelkyní jsme si vzali týden dovolenou, několik dní dokonce bez internetu, a tak se akorát v mé nepřítomnosti pouze automaticky zveřejňovaly články, které jsem připravil. Ani Comics Blog a ani Necronomicon tak nezahálely, dokonce se nějaké nové články objevily i ve Filmovém deníku, i když to ještě před naším odjezdem. Ještě před odjezdem jsem téměř dokončil sedmnáctou kapitolu „Cesty“, ale nakonec mi přece jen ještě kus zbývá, což bych měl dokončit někdy teď o víkendu.

Dovolená, ač krátká – on ten týden uteče jako blázen – se vydařila a my jsme si zase jednou mohli užít krásy Česka, respektive Moravy. Navštívili jsme Moravský kras a většinu z pěti veřejně přístupných jeskyní. Nádhera. Jeskyně jsou krásně relaxující, stejně jako sbírání hub, které jsem podstoupil zase asi po roce. Zavítali jsme i na Vysočinu, kde má přítelkyně babičku, a tak jsme si opravdu odpočinuli. anebo alespoň já ano. Ale už se nám zase blíží normální pracovní týden a je třeba něco dělat. Bohužel, ale člověk nemůže žít ze vzduchu.

Takže, kromě toho, že se pustíme do práce, taky budu prezentovat nějaké ty články, které jsem napsal, anebo napíšu. Říkal jsem, že i ve Filmovém deníku jsou novinky, a tak se vrátím nejprve k nim – i během dalšího týdne by měly nějaké přibýt (Tučně jsou vyvedeny ty, které stojí za to vidět, nebo alespoň já si to myslím, kurzívou pak filmy, které jsou ztráta času a mnoho vám nepřinesou):

Filmový deník je trochu chudší příbuzný Comics Blogu, kde jsou články pravidelně, nehledě na to, jestli jsem na dovolené. Jen o víkendu si dávám pauzu. Takže, tenhle týden jsem zveřejnil tyto články:

A na závěr opět Necronomicon, protože horor nikdy nespí: