Co se v poslední době hýbe, to je „Cesta“. Kromě toho, že za necelých čtrnáct dní se dostáváme už ke čtrnáctému dílu, který zde vyjde, v současné době dokončuji díl dvacátý, který je třetím dílem příběhu „Známý Neznámý“. Je to vlastně takový příběh v příběhu, kdy se naplno seznamujeme s novou postavou, s její minulostí a s tím, jak se vlastně dostala do světa „Cesty“. Myslím, že tenhle příběh konečně trochu povede k pochopení toho, co je „Cesta“ vlastně zač a jaká zde fungují pravidla. Takže do devatenáctého dílu je vše napsáno, dvacátý je téměř hotový a já plánuji dopsat příběh „Známý Neznámý“, než se vrhnu na něco dalšího, což by měla být „Agentura“.

„Agentura“ je dílko, které mám teď hodně v hlavě a v kterém bych chtěl pokračovat. Líbí se mi ten styl, líbí se mi to, o čem to je – využívají se legendy, které na větě existují. To je prostě něco, co mě teď láká. Navíc, když si představím, že by to bylo kresleno v manga stylu, z toho bych byl naprosto unesený. Bohužel na to si musím zatím nechat zajít chuť a doufat, že někdy v budoucnu… „Agenturu“ zmiňuji také proto, že první díl tohoto příběhu by měl být jednou z odměn, která se objeví v mém projektu ve Startovači.

Ano, s románem „Mrtví kráčí po zemi“ bych chtěl zkusit formu crowdfundingu a zjistit, jak to funguje, jestli mám možnost touhle cestou zkusit vydávat své příběhy, respektive romány, které mi tu sedí v šuplíku a práší se na ně. Samozřejmě obrazně, protože je mám všechny v datové podobě. Projekt bych rád spustil už příští týden, na základě toho, zda už budu mít v ruce kompletní kresbu na obálku. Ta by měla být snad do té doby hotová. Zároveň pro tento projekt zveřejním i první dvě kapitoly zde na tomto svém blogu. Měla by pak následovat menší kampaň na podporu projektu. Uvidíme, zda se podaří sehnat zájemce/mecenáše.

Tak, a teď k tomu, co jsem publikoval tenhle týden. I když tenhle není Filmový deník aktualizovaný pravidelně, články se zde objevují (Tučně jsou vyvedeny ty, které stojí za to vidět, nebo alespoň já si to myslím, kurzívou pak filmy, které jsou ztráta času a mnoho vám nepřinesou):

Comics Blog je na tom dost lépe, a to i pokud se týká návštěvnosti, která už je 200 návštěv za den, což není špatné, ne? Tenhle týden se na blogu objevily následující články:

A nakonec zase Necronomicon, projekt, na který jsem hodně pyšný. Hlavně zde také finišuje naše literární soutěž pro tento rok! Tady je seznam článků: