Když toho chce člověk stihnout nejvíc, tak většinou nestihne vůbec nic. Naštěstí se mi daří alespoň dále tvořit a neusnout tak na vavřínech. Naše sbírka „66+6 hororů ve sto slovech“ je venku, jak jsem psal minule, a objednávat se může na této adrese. Cena není nijak závratná (89 Kč + poštovné), a tak oceníme každého, kdo o ni bude mít zájem. Čtení je to rozhodně zajímavé, jak se koneckonců dovíte již za týden, konkrétně v neděli 11. května, kdy uvedu svou vlastní recenzi této sbírky na Necronomiconu.

Jak jsem psal minule, kniha „Mrtví kráčí po zemi“ je téměř kompletní. Všechny potřebné údaje mám, stačí jen provést finální korekturu úvodu a doslovu, abych si mohl být jistý, že to půjde. Tak snad květen konečně bude měsíc, kdy „Mrtví kráčí po zemi“ vyjdou. Už se to protahuje, ale je to holt moje vina. A tak ukázka toho, že když se chce člověk uživit, dělá víc věcí najednou a někde se to prostě musí projevit.

Vzhledem k tomu, že v hlavě mám spoustu nápadů, snažil jsem se poprat i s nimi. V první řadě jsem dokončil povídku „Na střeše“, která by měla být onou poslední, jež se objeví v knize „Temné lásky a zbloudilé romance“, jež bude sbírkou pěti delších povídek zaměřených na různé podoby lásky a romance, kdy povídky jsou laděny spíše jako thrillery, ale nikoli nutně. Takže dokončeného je toho dost. Ještě nesmím zapomenout na „Nikdy se nepřestala usmívat“, což je příběh, který má hotovou i obálku, jen ta korektura bude muset nastoupit. Snad v létě k tomu dojde. No, a aby toho nebylo málo, tak mám možnost publikovat povídkové sbírce na téma „Apokalypsa“ a samozřejmě se blíží uzávěrka odevzdání povídek do „5. antologie českého hororu“, kde bych opět nerad chyběl. Začal jsem tedy psát tuto povídku, následně bych rád dokončil onu apokalyptickou, kterou mám rozepsanou, během týdne konečně i korektury pro „Mrtví kráčí po zemi“, aby to šlo do tiskárny. Rozhodně toho není málo, tak snad se zadaří. Docela se těším na dovolenou, která mi začne za měsíc a kus, protože té tvorby i práce je někdy až moc. Co si ale budeme povídat, jsem rád, že mám práci i nápady.

A teď už k článkům, co jsem tenhle týden publikoval. Nejprve ve Filmovém deníku:

Teď články na Comics Blogu:

A nakonec opět Necronomicon: