Po třech letech snahy, kdy jsem oslovoval vydavatele a ti ani neměli snahu mi napsat, že nemají zájem rukopis číst, jsem se rozhodl, že nebudu čekat na to, že mi štěstí přijde naproti, a vydal jsem se mu sám v ústrety. Rozhodl jsem se vydat vlastním nákladem svůj první román, knihu „Mrtví kráčí po zemi“.

Knihu jsem vydal vlastním nákladem v počtu 100 kusů, který se pěkně pomalu rozebírá, což mě docela potěšilo, protože jsem ani tolik objednávek nečekal. Ne, že bych prodal všechno najednou, to ani omylem, ale zájem zde je a to mě těší. Pokud se i mezi vámi najde někdo, koho by moje kniha zajímala, budu jen rád.

Kniha „Mrtví kráčí po zemi“ je poskapokalyptické scifi s hororovými prvky. Zde je několik základních informací:

Počet stran: 166

Vazba: brožovaná, formát A5

Cena: 150 Kč (200 Kč i s poštovným při zaslání poštou v rámci ČR)

Pro děti nevhodné, protože je v tom trocha násilí a trocha erotiky (násilí víc).

Anotace: Dokáže novodobý kovboj přežít v postapokalyptickém světě? Dokáže najít Stephena Kinga? A co je sakra to obludné monstrum, které si to po nocích štráduje městem? Kovbojův život začal, když většina populace na zemi zemřela. A pak se z hrobů vrátila. Myslel si, že samota je recept na to, jak přežít ve světě, kde i život jenom přežívá. Mýlil se a do cesty mu vstoupila dívka.

Pokud budete mít zájem a budete chtít podpořit nadějného autora, budu rád za každého čtenáře. Objednávat můžete knihu přímo přese mě, tady v komentáři, na Facebooku, přes mail stefko.ma[email protected], případně další kontakt, pokud na mě nějaký máte.

A tady ještě pár fotek celého nákladu i knihy zblízka: