Za sebou mám výbornou akci Bloody Xmas 2014. V Chotěboři se sice nesešlo mnoho lodí, ale ukázali, že český horor – a nechci říkat amatérský, protože to rozhodně nedoceňuje schopnosti autorů – má kam se vyvíjet a má kdo ho vyvíjet. Nemluvím pak jen o filmu, ale samozřejmě také o literatuře, protože se zde sešli jak filmaři, tak spisovatelé, někdy i v jedné o sobě. Zástupce měl i komiks, ale o tom se přece jen tolik nemluvilo. Jsem zvědavý, co nám český horor dál nabídne, protože těch talentů je opravdu hodně.

V Chotěboři jsem neměl moc času na psaní, ale inspirace bylo dost, a tak mě napadly dvě povídky. Jednu jsem již realizoval, protože jsem od začátku věděl, že se bude jednat o povídku ve sto slovech. Druhá zatím realizovaná nebyla, je přece jen delší a mohla by se objevit v „Temných romancích“ nebo v jejich pokračování, ale to je skutečně hudba budoucnosti. Primárně se pořád soustředím na „Chaos“, ač jsem v posledním týdnu trochu zpomalil a na psaní se dostal znovu až ve čtvrtek. Nepřibylo mnoho textu, ale doufám, že se mi v dohledné době podaří dokončit první část „Před Chaosem“.

Na Bloody Xmas se mi podařilo seznámit s celkem zajímavými lidmi, rýsují se nějaké spolupráce, ale vzhledem k tomu, že nic není doposud jisté, nechci to raději zakřiknout. Takže raději příště.

A teď už k článkům, co jsem tenhle týden publikoval. Nejprve ve Filmovém deníku:

Teď články na Comics Blogu:

A nakonec opět Necronomicon: