Za sebou mám poměrně náročný týden, ale ne, že bych si stěžoval. Náročný ani ne proto, že by nebylo dost času, ale spíše proto, že jedna návštěva v Praze mi zabrala v podstatě dva dny, takže jsem s příběhem „Chaos“ nepokročil tolik, jak jsem doufal, na druhou stranu mohu s klidem říct, že se stále posouvá a že už jsem na nějakých 140 normostranách, což nezní špatně, hlavně vzhledem k tomu, že finále je ještě v nedohlednu. Možná jsem si ukousl trochu větší sousto, ale v tomhle příběhu prostě musím pokračovat.

Co se mi ještě povedlo, to je korektura povídky „Hodinový manžel se slevou“, která se objeví v chystané eroticko-hororové sbírce, na kterou se osobně velmi těším, a to nejenom proto, že v ní budu mít vlastní povídku, ale hlavně proto, že spojení erotiky a hororu je samo o sobě velmi zajímavé a já jsem velmi zvědavý na to, jak se s tím jednotliví autoři popasovali.

Zmínil jsem pražskou akci, na které jsem byl. Tou akcí byli Návštěvníci z Lemurie No. 8, kde jsem se setkal se zajímavými lidmi, ať už autory anebo i dalšími umělci, třeba hudebnicí Hermínou s krásným hlasem. Musím poděkovat Romanovi, který mě doprovodil, protože jinak bych se cítil nesvůj. Ale nakonec se seznámení s některými lidmi vydařilo a třeba takový Viki Shock, kterého jsem do té doby neznal, mě zaujal jak dílem, tak i osobností. Mám za sebou svoje autorské čtení, které myslím dopadlo celkem dobře, navíc i improvizovanou desetiminutovku, kdy se celkem 4 autoři po větách střídali ve skutečně šílené improvizaci, která myslím ani po zpětném poslechu nedává moc smysl, ale když se to upraví, tak to snad ještě vtipné bude.

V době vydání tohoto článku budu na festivalu Bloody Xmas, kde bych měl mít také své autorské čtení, zároveň budu v porotě filmové soutěže, kde se budu trochu zabývat snímky, které soutěžily, no a nakonec budu také prodávat knihu „Mrtví kráčí po zemi“, takže kdo bude chtít, může si ji koupit. Rád bych pak napsal nějaký report jak z pražské akce, tak i z Chotěboře, tak snad zbude čas.

A teď už k článkům, co jsem tenhle týden publikoval. Nejprve ve Filmovém deníku:

Teď články na Comics Blogu:

A nakonec opět Necronomicon: