Po delší pauze jsem zpátky, plný sil, dalo by se říct, alespoň tedy proto, že mám za sebou kratší dovolenou. Ne, že bych během dní úplně lenošil, na to asi nejsem stavěný, ale přece jen jsem si odpočinul od všeho kromě pohybu a čtení. On ale i ten pohyb dokáže docela zmáhat, ale proti celodennímu sezení u počítače je to rozhodně vykolejení z klasické rutiny. A musím říct, že docela příjemné.

Kromě toho se ale podařilo dokončit korektury románu „Nikdy se nepřestala usmívat“, tedy korektury dalších osob, které jsem o ně požádal. Zbývá ještě, abych si román jednou přečetl, pak už bych měl být s jeho výsledkem spokojený a nic zásadního měnit nebudu. Co to znamená? No, znamená to, že do dvou měsíců by kniha klidně mohla vyjít, což je dle mého názoru paráda. V podstatě ji vydám rok po tom, co se venku objevila kniha „Mrtví kráčí po zemi“. Doufám, že pak bude trochu volněji a já budu mít čas na to, aby se zlepšil e-shop na goldendog.cz, protože tam to potřebuje vylepšit, aby zákazníci mohly knihy kupovat. Navíc ještě „Mrtví kráčí po zemi“ vyjdou jako e-knihy. Takže během léta by toho mělo být docela hodně, uvidíme, jak se to bude všechno dařit stihnout. Časově to vypadá dobře, tak snad se zadaří.

Kromě toho, že se chystám na vydání druhého románu, který bude rozsahově obdobný tomu prvnímu, tematicky pak naprosto jiný, pustil jsem se do nového příběhu. Měl jsem takový menší problém, na co se zase vrhnout, ale v hlavě mi delší dobu klíčil příběh, který jsem chtěl napsat – je to příběh o nájemných vražedkyních, a když jsem začal psát, uvědomil jsem si, že něco akčního, předimenzovaného, je přesně to, co potřebuji. Navíc mám potřebu zase napsat něco, kde se bude každá kapitola soustředit na jednu postavu, aby se jejich osudy postupně seběhly během následujícího dění. Tohle je příběh, který by měl být navíc provázaný se světem „Agentury“. Tak uvidíme, jak se to povede propojit. A to je zatím vše.

A teď už k článkům, co jsem tenhle týden publikoval. Nejprve ve Filmovém deníku:

Teď články na Comics Blogu:

A nakonec opět Necronomicon: