Když jsou venku třicítky a více, tak přesně to, co člověk potřebuje, je nachlazení. To slovo najednou ztrácí smysl ale něco jako nateplení se v češtině moc nepoužívá. No jo, to jsou ty průvany, které si člověk udělá, aby mu nebylo takové horko. Klimatizace k dispozici není, větrák také ne, no a co si budeme povídat, kde je záruka, že bych neměl virózu i z toho. Ale ani to mě nezastaví. Tedy ne že bych byl v posledním týdnu nějak moc tvůrčí, přece jen si potřebuji dát pauzu od napsaného westernu, ale rozhodně nezahálím.

Konečně dojde k tomu, že „Mrtví kráčí po zemi“ vyjde jako elektronická kniha. Pustil jsem se ještě do korektury, protože knize bylo trochu vytýkáno, že tam nějaké chyby zůstaly. Bohužel to byla pravda a já jsem rád, že jsem se korektury dopustil, protože to jsou vážně jen takové hloupé vady na kráse. Ani nechápu, jak mi tohle mohlo uniknout… No, ale příští týden by tedy elektronická kniha měla vyjít a bude ji možné objednat na eshopu Golden Dog.

Korektura románu „Mrtví kráčí po zemi“ ve mně pak vzbudila touhu dopsat prequel k této knize, příběh, který jsem rozepsal, ale nebyl schopný jej dokončit, protože jsem se zasekl. Naštěstí se mi v hlavě trochu ujasnilo, o čem vlastně chci psát a jaký bude smysl tohoto prequelu. Takže doufám, že příští týden začnu znovu s psaním a další dílo bude právě prequel. To by mohla být i další vydaná kniha, ale slibovat nic ne chci, k vydání je toho více, hodně i toho, co je již dopsáno.

A teď už k článkům, co jsem tenhle týden publikoval. Nejprve ve Filmovém deníku:

Teď články na Comics Blogu:

A nakonec opět Necronomicon: