Už jsou to skoro dva roky, o jsem sem přidal nějaký příspěvek, a tak si myslím, že je na čase se trochu připomenout. Za ty necelé dva roky se toho stalo docela dost, a to pomíjím osobní život, který si člověk někdy dovede pořádně podělat.

V první řadě jsem vydal pod nakladatelstvím Golden Dog hned dva nové romány:

Mimochodem první moje kniha „Mrtví kráčí po zemi“ je v současné době vyprodána! Samozřejmě je k mání jako elektronická kniha.

Rozhodně jsem ale v literární činnosti neustal a během letoška se mi podařilo dokončit detektivní thriller, který by se měl jmenovat „Mrtvé ženy“. Jedná se o čtyři povídky, kde hlavní postavou je sherlockovský detektiv v moderní době. A jak už se u mě dá očekávat, bude to celkem drsné a doufám, že i napínavé. Ale to je kniha, která vyjde nejdříve v roce 2019.

Co v roce 2018? Protože pokud nakladatelství Golden Dog sledujete, tak víte, že v roce 2018 zatím nic nevyšlo. Ale ono se pár věcí chystá. Už teď je v tiskárně kniha „Sešívance“, což je povídková sbírka, jejíž redaktorem a hlavním autorem je Honza Vojtíšek. On měl tu myšlenku, že by mohl zkusit psát povídky s jinými autory. A nakonec to dalo na celou sbírku. Takže vás čekají hororové povídky, kdy každou psal Honza Vojtíšek spolu s nějakým dalším autorem nebo autorkou, či dokonce autory.

Ale to rozhodně nebude všechno. Golden Dog v roce 2018 plánuje vydat ještě dvě mé knihy. Konkrétně by se mělo jednat o pokračování „Agentury“, kde ještě není úplně jasný titul, ale pravděpodobně „Agentura: Střepy minulosti“. Tato kniha vyjde až na konci roku, po prázdninách by se pak mělo jednat o western – ano, čistokrevný western – s názvem „Zatracenci“. Bude toho ještě dost a do budoucna snad ještě více. A jelikož si myslím, že mám zase o čem psát, tak se pokusím o to, aby zápisky byly opět pravidelnější.