I když tu máme nakladatelskou krizi a nových knih teď moc nevyjde, Mrtvé ženy byli plánovány na duben. A jelikož je kniha připravena a už se sází, nakladatelství Golden Dog ji stále vydá. Možná je to trochu risk, ale kniha byla už jednou odložena a chceme ji fanouškům prostě konečně dát.

Kniha bude zpočátku dostupná pouze na webu Golden Dog, kde ji bude možné koupit v předobjednávce. Ale o tom ještě budu včas informovat. Teď možná něco málo o knize. Nejprve obálka:

Anotace: Sandra. Melissa. Jayne. Michelle. Nebo alespoň její část. A jména přibývají. Detektiv Hank Giorgio řeší čtyři případy, které spojuje jeden faktor – na začátku byla mrtvá žena. Jeho zběsilému tempu vyšetřování a jedinečným deduktivním schopnostem možná nestačí jeho kolegové, ale bude to dost na to, aby zabránil dalším obětem?

Mrtvé ženy jsou detektivní thrillerem – jak je u mě zvykem, tak celkem brutálním – kde jsem si chtěl pohrát s sherlockovskou postavou, která je netypická svým vzezřením, ale i skutečností, že nemá city. Opět jsem se vypravil do prostředí amerického, nikoli českého. Ale jednou také vydám něco z českého prostředí!

Kniha by měla vyjít v dubnu, pokud tedy tiskárna bude dál v pořádku fungovat a nedojde k nějakým dalším nečekaným zvratům. Tak držte palce! A těšte se 😉