Zápisky kapitána č. 0027

Největší novinkou, o kterou bych se chtěl podělit, je vytvoření nového blogu, který jsem se rozhodl psát v angličtině, abych tak svou psanou angličtinu vylepšil, ale zároveň, abych se dostal blíž i jiným čtenářům. V současné době mám přeložený komiksový scénář, který bych rád nabídl, a tak si myslím, že tohle je docela zajímavý způsob, jak si zkusit zajistit nějakého kreslíře, který by na něm pracoval. Black Valley je komiks, který rozhodně nechci nechat zapadnout, a tak musím využít všechny možnosti, které zde jsou a za které ještě stále nemusím platit. Blog najdete na internetové adresehttp://martinstefko.blogspot.com
Pokud se týká mojí tvorby, tak dál se věnuji příběhu Superhrdina, který již úspěšně překročil 100 stran konceptu, a tak nějak pochybuji, že to je pořád byť jen polovina celého příběhu. Navíc se mi jen potvrdilo, že podobná tématika je stále zajímavá, což potvrdil film Kronika, který jsem tento týden měl tu čest vidět v téměř prázdném kině.
Na Necronomiconu dále pokračuje úspěšné uvádění nových článků a na další týden chystáme tzv. „hororový týden“, který by se měl nepravidelně opakovat. Jedná se o týden, kdy nálož snímků bude dvojnásobná, to znamená celkem 2 články denně. Je to hlavně proto, že je toho neskutečně moc zajímavého a nového, a tak je potřeba nezůstat pozadu a zveřejnit aktuální články ve větším množství. Články, které jste si mohli přečíst poslední týden, jsou tyto: