Musím říct, že se mi docela líbí, jak příspěvky na mém blogu přibývají, navíc nemám jen jeden blog, ale publikuji také na Filmovém deníku, kde se také objevily nové články za poslední týden. Tím prvním byl opět soupis toho, co jsem v poslední době viděl a tím druhým pak takové zamyšlení nad tím, co nás v nadcházejících měsících čeká v kině a jaký to bude mít vliv na historické žebříčky tržeb. Myslím, že se budou otřásat v základech, což už způsobil film „Avengers“.

Tenhle blog má být však hlavně o mé tvorbě – a dobře, také nějakých mých myšlenkách – takže se pojďme věnovat tomu, na čem v poslední době dělám. Tak v první řadě jsou to seminární práce, které potřebuji ke svým třem doktorským zkouškám, které se neodvratně blíží – čekají mě někdy v první polovině června. Uvidíme, jak to dopadne, ale o tomhle zase tak moc psát nechci. V poslední době se totiž věnuji příběhu, který nese název „Sex Killer“. Dobře, jak už jsem psal, je to jen název pracovní a jsem si jistý, že nakonec použiji jiný, jestli román dokončím, ale prozatím je dostatečně vhodný. Tempo 1 stránka denně držím se zarputilou přesností, i když bych někdy chtěl napsat víc, ale prostě to nejde, škola teď holt dostává přednost. Stále se ale snažím něco psát. Třeba mi jednou něco vydají.

Když už jsme u toho vydávání, tak žádné nové nakladatelství se mi neozvalo, a tak zatím jen dál čekám. Říkám si, že se přece jen někdy ozvat musí. Co ale publikuje pravidelně, to je Necronomicon, kde se objevily další zajímavé články: