Další týden za mnou a přede mnou jen snaha napsat další článek toho, co se stalo, co jsem stvořil a na čem jsem pracoval. Popravdě, není toho zrovna moc, tedy alespoň pokud se týká tvorby. Té jsem tenhle týden vážně nedal. Dokončil jsem jednu kapitolu rozepsaného westernu, ale to je bohužel všechno. A to bych se měl ještě vrhnout na opravu nového dílu cesty. Pokud se nepletu, je to již kapitola desátá. Většinu úsilí jsem pak opět věnoval blogům, a tentokrát i trochu více blogu filmovému. Na Filmovém deníku se objevily tyto články (Tučně jsou vyvedeny ty, které stojí za to vidět, nebo alespoň já si to myslím, kurzívou pak filmy, které jsou ztráta času a mnoho vám nepřinesou):

Maximum úsilí je ale pak vidět na Komiksovém deníku, nebo Comics Blogu, jak se poslední dobou spíše snažím prosazovat. Kromě klasických recenzí jsem se snažil i o další příspěvky. Jsem velmi rád, že jsem mohl nabídnout hlavně rozhovor s Marcem Turinim, který si pro nás připravil jeden svůj komiks a vydá ho na Crweconu. Rád jsem zjistil, že Marco je velmi příjemný člověk, nedělá mu problémy najít si čas na zodpovězení několika otázek a navíc mi ještě poskytnul několik unikátních kreseb, které jsem mohl k rozhovoru zveřejnit. Díky Comics Blogu se seznamuji nejen se zajímavými komiksy, ale i se zajímavý lidmi a jsem rád, že je mohu představit i vám. Za poslední týden jste si mohli přečíst tyto články:

A na závěr zase Necronomicon, kde je vydávání článků pravidelné a nic se na tom nebude měnit ještě nějakou dobu. Jeden článek denně, někdy i dva. Tento týden vyšlo: