Někdy mám pocit, že už snad ani nemůžu vymyslet nic jiného, že jsem toho už napsal tolik, že už vlastně nemám co říct. Jenže pak přijde nějaký ten nápad, objeví se nějaká inspirace a já se zase pouštím do něčeho nového, navíc do něčeho, co má rozměry pořádného románu. Zatím jsem napsal pět stránek, protože první kapitolu jsem měl v hlavě a musel ji dát na papír (rozuměj na monitor), abych o tu kapitolu nepřišel. Kapitola je dopsána a já si jsem skoro jistý, že je přede mnou něco velkého, jenže je problém, že v poslední době se na mě ty nápady doslova valí a já nemám moc času, kdy bych je realizoval. Naštěstí alespoň trochu se něco daří.

V posledním týdnu se mi podařilo dopsat povídku „Hodinový manžel“, kterou bych rád prvně pročetl během víkendu, aby se ukázalo, jestli je dost hororová a dost erotická – a samozřejmě dostatečně kvalitní – na to, aby mohla být součástí sbírky, anebo se skončí u povídky „Hotel“ – pořád ještě nemá finální název – kterou jsem napsal již dříve. O tomhle už sám rozhodovat nebudu.

No, ale aby těch nápadů nebylo málo, tak mě napadla ještě třetí povídka, která by mohla mít eroticko-hororový základ. Nakonec jí možná ale nebudu psát sám, ale ve spolupráci s jiným autorem. Prozradit víc se mi ale nechce, protože jsme se o tom bavili v podstatě jenom nezávazně a ještě není nic hotového. No, ale pokud by to vyšlo, bude to moje první oficiální autorská spolupráce, která by následně mohla vyjít i knižně ve sbírce dalších povídek, které vznikly spoluprací více autorů. Vypadá to, že nějaké to publikování ještě mít budu. Nemluvě o tom, že musím pokračovat v korekturách knihy „Nikdy se nepřestala usmívat“!

A jen tak mimochodem, vypadá to, že se mi rýsuje další recenze na knihu „Mrtví kráčí po zemi“. Podrobnosti, až vyjde.

A teď už k článkům, co jsem tenhle týden publikoval. Nejprve ve Filmovém deníku:

Teď články na Comics Blogu:

A nakonec opět Necronomicon: