Už jsem se tu chvíli neozval, tak je přece jen na čase zase něco málo připsat.

V první řadě se mnou vyšel rozhovor, a to na Knižní díře, který určitě stojí za pozornost. Rozhovor je nejen o mé tvorbě a mé osobě, ale i o vydávání. Knižní díra ho pak doplnila tímhle… zajímavým obrázkem.

Rozhovor na Knižní díře

Literárních soutěží se neúčastním příliš rád, ale po dlouhé době jsem udělal výjimku a zúčastnil jsem se soutěže Česká lupa, tedy jejího šestého ročníku. neumístil jsem se sice na prvních třech místech, ale speciální cena poroty je potěšující.

Česká lupa 2019

Povídka Nejezdi tím vlakem, která toto ocenění získala, byla původně zamýšlena jako horor z jihočeského prostředí. Nakonec z toho vylezl spíše detektivní thriller. A tak jsem si na krátký hororový příběh z jihočeského prostředí počkal do nedávné doby, kdy jsem dopsal povídku Bazén. Uvidíme, jak to půjde, ale možná by se mohla objevit v jedné antologii.

Kromě ní jsem ještě napsal Za noční duhou, což je povídka, která nejspíš nikde nevyjde, spíš to bylo takové moje cvičení, zkusit si zase něco trochu jiného. Třeba se povídka objeví zde.

Aktuálně pracuji na korekturách knihy Mrtvé ženy. Ta měla vyjít ještě letos před Vánoci, ale to se již bohužel nestihne, a tak k jejímu vydání pod nakladatelstvím Golden Dog dojde až na začátku roku 2020.

A to je prozatím asi vše, v rámci nakladatelství Golden Dog ale pracujeme i na dalších zajímavých knihách a zrovna teď se toho chystá docela dost. Alespoň na naše malé poměry.